fbpixel

Sitecore od żółtodzioba do mistrza

Hej,
Ten wpis rozpoczyna serię artykułów o platformie sitecore.
Przy okazji przygotowań do certyfikatu Sitecore Experience Platform mam zamiar opisywać co ciekawsze funkcjonalności (a może wszystkie?).

No to może zacznijmy co to ten Sitecore Experience Platform wogóle jest.
Sitecore Experience Platform (Sitecore XP) jest to platforma do zarządzania contentem w aplikacjach webowych oraz oprogramowaniem do automatyzacji online marketingu. Przekładając na polski to taki CMS z opcją automatyzacji kampanii marketingowych napisany dla projektów .NET-owych. Jednak narazie nie musisz zaprzątać sobie tym głowy, wszystko wyjaśni się w najbliższych tygodniach.

Dzisiaj wyjątkowo krótki wpis. W kolejnym rozpoczniemy mięsistą przygodę poprzez omówienie instalacji nowej instancji sitecore’a (SPOILER ALERT: można to zrobić na 3 sposoby)

Jak zwykle gdybyś drogi czytelniku miał jakieś pytania/sugestie to daj proszę znać w komentarzu lub poprzez wiadomość email na adres podany na tej stronie.

Oprócz tego jeżeli chcesz być informowany o nowych wpisach w pierwszej kolejności zapisz się na newsletter (formularz wyskakuje po kilkunastu sekundach). Wszystko co musisz zrobić to wpisać adres email i kliknąć w przycisk zapisz się.

Do następnego przeczytania!
Łukasz

[convertkit]