fbpixel
obrazek funkcji w javascript

Co dalej z blogiem?

Jak pewnie mogłeś/łaś zauważyć dawno nic nie pisałem na tym blogu. W tym wpisie postaram się przedstawić plan na kolejne tygodnie / miesiące.

Kilka słów wyjaśnienia

Zanim jednak zacznę snuć plany na przyszłość należy Ci się drogi czytelniku wyjaśnienie co się działo i dlaczego nie było mnie tutaj.

Po pierwsze wkręciłem się mocno w temat zarabiania na kryptowalutach i w tych tematach tworzyłem treści. Jeżeli jesteś zainteresowany tymi treściami to podlinkuję je na dole tego wpisu.

Po drugie pochłonęła mnie i wyczerpała psychicznie nowa praca – (zwyczajnie nie miałem ochoty pisać o technologiach stosowanych w projekcie)

Po trzecie okazało się, że pisanie po angielsku nie jest czymś co daje mi frajdę. (sic!)

Co dalej?

Jeżeli jeszcze to czytasz to pewnie chciałbyś/chciałabyś wiedzieć co będzie działo się tutaj w najbliższych tygodniach, miesiącach. Plany są dość płynne, ale jedna decyzja zapadła.

Zacznę od tego, że przyszłe wpisy powstawać będą po polsku. Druga rzecz to nowe logo, branding + staking CHAR (mojego personalnego tokena). A oprócz tego takie mam plany:

  • Chciałbym spróbować się w roli Blockchain developera. Co za tym idzie będę opisywał swoje przejścia przez rozmowy na ww. stanowisko 😉 (kilka umówionych rozmów, kilka już za mną)
  • Planuję wgryźć się w temat NFT od strony programistycznej i postaram się opisywać w jaki sposób ja podchodzę do poznawania czegoś nowego – myślałem nawet nad serią dzień po dniu
  • Od czasu do czasu mogą pojawić się wpisy nie techniczne – związane z kryptowalutami
  • A może jest coś co chciałbyś/chciałabyś tutaj przeczytać?

Do następnego!
Łukasz

Ps. Wspomniany link do treści o kryptowalutach (nie technicznie) – tutaj
Ps2. Jeżeli chciałbyś/chciałabyś przeczytać o jakiejś konkretnej