fbpixel

Darmowe bitcoiny (BTC) czy to w ogóle możliwe?!

W tym wpisie przedstawię wam sprawdzone sposoby na zarobienie bitcoin-ów a raczej jego części. Opiszę tylko te możliwości których sam spróbowałem i jestem już po wypłaceniu minimalnych wartości i co najważniejsze mam je już na swoim portfelu 😉

Krótkie ogłoszenie

W każdej opcji podam link affiliacyjny do swojego konto i jeżeli chcesz mnie wesprzeć w moich działaniach to proszę skorzystaj z niego ( to nie zmniejszy twoich “dochodów” a ja dostanę od kilku do kilkunastu % z tego co uda ci się zarobić. Z góry dziękuję za wsparcie.

Zacznijmy może od tego, że nie traktowałbym wymienionych tutaj sposobów jako plan na utrzymanie, a raczej jako dodatek nie wymagający od nas wogóle poświęcania czasu lub poświęcenia go relatywnie mało np. kilku minut dziennie.
Wymienione niżej strony pozwalają na zarobienie satoshi, czyli najmniejszej możliwej jednostki bitcoin-a (1 BTC = 100 000 000 satoshi)

Zaczynamy

Na pierwszy ogień idzie strona, która pozwala zarabiać satoshi za granie w przeglądarkowe mini gry. Jak to dokładnie działa? Rejestrujemy się na stronie i gramy w gry po czym dostajemy wirtualną moc obliczeniową. Na przykład 1035 GH/s co daje nam 0,01 satoshi co każde 5 minut przez 1-7 kolejnych dni. Możemy więc wygenerować dużą moc obliczeniową i zarabiać przez 1-7 dni (grając ok. 10 gier dziennie). Grając codziennie w drodze z i do pracy można generować coraz większe wartości.
Strona o której mowa:
https://rollercoin.com
(rejestrując się z linku powyżej lub poniżej dostaniecie 200 satoshi na start. Enjoy!)

rollercoin

a tutaj potwierdzenie z wypłaty jakiej dokonałem kilka dni temu na zawrotną kwotę ~1,01$ za 2 tygodnie grania w drodze z i do pracy:

roller payment

2. Kolejną opcją, którą przetestowałem była zmiana przeglądarki z chrome na cryptotab i włączenie opcji kopania satoshi. Co ciekawe cryptotab jest oparte o ten sam silnik co chrome więc działa identycznie co chrome. Daje jednak możliwość lepszego wykorzystania swoich zasobów do kopania “przy okazji” przeglądania stron 😉 Jest wersja na smartfona 😉

a tutaj potwierdzenia wypłat za 2 dni korzystania z nowej przeglądarki ~0,30$:

UPDATE

Stronę wspomnianą wcześniej udało mi się zweryfikować. Wypłaca ok 5$ w BTC (to się zmieniło z 10$ w BTC). Oprócz tego jeżeli zbierzemy 2,5$ na stronie i włączymy opcję oprocentowania to dostaniemy 5% rocznie BTC za trzymanie kryptowalut na stronie. Ciekawą opcją jest możliwość wykupienia reklam skierowanych do ludzi zainteresowanych kryptowalutami. Jeżeli chcielibyście spróbować to możecie się zarejestrować tutaj.

To tyle w tym wpisie. A czy Wy interesowaliście się alternatywnymi sposobami pasywnego zarabiania w kryptowalutach? Macie jakieś ciekawe strony warte sprawdzenia i dodania w tym zestawieniu?

Tymczasem udanej majóweczki 😉
I do przeczytania w kolejnym wpisie 🙂
Łukasz