Darmowe bitcoiny (BTC) czy to w ogóle możliwe?!

W tym wpisie przedstawię wam sprawdzone sposoby na zarobienie bitcoin-ów a raczej jego części. Opiszę tylko te możliwości których sam spróbowałem i jestem już po wypłaceniu minimalnych wartości i co najważniejsze mam je już na swoim portfelu 😉

W każdej opcji podam link affiliacyjny do swojego konto i jeżeli chcesz mnie wesprzeć w moich działaniach to proszę skorzystaj z niego ( to nie zmniejszy twoich „dochodów” a ja dostanę od kilku do kilkunastu % z tego co uda ci się zarobić. Z góry dziękuję każdemu/każdej.

Zacznijmy może od tego, że nie traktowałbym wymienionych tutaj sposobów jako plan na utrzymanie, a raczej jako dodatek nie wymagający od nas wogóle poświęcania czasu lub poświęcenia go relatywnie mało np. kilku minut dziennie.
Wymienione niżej strony pozwalają na zarobienie satoshi, czyli najmniejszej możliwej jednostki bitcoin-a (1 BTC = 1 000 000 satoshi)

No to zaczynamy:
Na pierwszy ogień idzie strona, która pozwala zarabiać satoshi za granie w przeglądarkowe mini gry. Jak to dokładnie działa: rejestrujemy się na stronie i gramy w gry po czym dostajemy wirtualną moc obliczeniową np. 1035 GH/s co daje nam 0,01 satoshi co każde 5 minut przez 3 kolejne dni więc możemy wygenerować dużą moc obliczeniową i zarabiać przez 3 dni. Grając codziennie w drodze z i do pracy można generować coraz większe wartości.
Strona o której mowa:
https://rollercoin.com

rollercoin

a tutaj potwierdzenie z wypłaty jakiej dokonałem kilka dni temu na zawrotną kwotę ~1,01$ za 2 tygodnie grania w drodze z i do pracy:

roller payment

2. Kolejną opcją, którą przetestowałem była zmiana przeglądarki z chrome na cryptotab i włączenie opcji kopania satoshi. Co ciekawe cryptotab jest oparte o ten sam silnik co chrome więc działa identycznie co chrome, ale daje dodatkowo możliwość lepszego wykorzystania swoich zasobów do kopania „przy okazji” przeglądania stron 😉 Jest wersja na smartfona 😉

a tutaj potwierdzenia wypłat za 2 dni korzystania z nowej przeglądarki ~0,30$:

Mam jeszcze jedną stronę, którą testuje ale ze względu na to że nie sprawdzałem jeszcze wypłat (minimalna wypłata to 10$ w BTC w 40 dni udało mi się uzbierać 7$ ale nie poświęcam na tą stronę więcej niż 10-15 min dziennie więc i tak nieźle) to nie dodaje jej w tym zestawieniu. Uaktualnie stronę o nazwę i link do wspomnianej strony jak tylko potwierdzę, że da się wypłacić zebraną kwotę.

To tyle w tym wpisie. A wy czy interesowaliście się alternatywnymi sposobami pasywnego zarabiania w kryptowalutach? Macie jakieś ciekawe strony warte sprawdzenia i dodania w tym zestawieniu?

Dajcie znać mailowo lub przez moje sociale 😉
(Nie ogarnąłem komentarzy jeszcze w tym wordpressie :P)

Tymczasem udanej majóweczki 😉
I do przeczytania w kolejnym wpisie 🙂
Łukasz

Dołącz do newslettera i otrzymuj informacje o nowych wpisach jako pierwszy

Podane dane będą przetwarzane w celu informowania o nowych wpisach jak i w celach marketingowych. Możesz wypisać się w dowolnym momencie jeżeli uznasz, że nie chcesz dłużej dostawać ode mnie wiadomości.

Jedna odpowiedź do “Darmowe bitcoiny (BTC) czy to w ogóle możliwe?!”

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *